Pizzeria "Odlotowa" mieści się obok autentycznego samolotu IŁ-18, który w okresie wiosenno-letnim przeznaczony jest do dyspozycji gości - karta dań jest jednakowa dla obu lokali. Lokal położony jest przy głównej trasie na Wisłę A81 w miejscowości Zbytków ok. 10km przed Skoczowem. 

Obecnie z uwagi na zakończenie sezonu letniego zapraszamy do odnowionej "Odlotowej Pizzerii" (zdjęcia wnętrza obok oraz w galerii). 

Oferujemy Państwu znakomitą pizzę na grubym lub cienkim cieście, wytwarzaną jedynie z najlepszych składników, co gwarantuje jej niepowtarzalny smak.Dla smakoszy wyszukanych zestawień oferujemy możliwość samodzielnego doboru składników pizzy. 

Oprócz niej serwujemy również znakomite:

  • kebaby z mięsa prosto z beli (kebab bułka, kebab tortilla, kebab kubełek, kebab talerz),
  • hamburgery
  • zapiekanki
  • tradycyjne dania obiadowe

Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu w pizzerii.

Nasza przytulna pizzeria to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinny obiad. A jeśli nie mają Państwo ochoty wychodzić z domu, każde z naszych dań zostanie przywiezione pod wskazany adres.Serdecznie zapraszamy


W okresie wiosenno-letnim zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej "podniebnej restauracji", która położona jest na pokładzie autentycznego samolotu IŁ-18. 

Lokal składa się z dwóch sal - nowocześnie zaaranżowanej oraz klasycznie odrestaurowanej wraz z oryginalną kabiną pilotów. Do dyspozycji gości pozostawiliśmy część samolotu w oryginalnym wystroju - bez żadnych nowatorskich zmian i dodatków. Autentyczna kabina pilotów wraz z kabiną pasażerską rodem z lat 80' tworzy niepowtarzalny klimat. 

Wokół samolotu w okresie letnim otwarty jest ogródek piwny.
Kreator stron www - przetestuj!